Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Шамрай розповіла, коли Миколаєву чекати наступної хвилі коронавірусу, і чого остерігатись вагітним

23 июня, 2021 15 :10

Начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай вважає, що наступна, четверта, хвиля коронавірусної інфекції може спалахнути в місті в середині- ближче до кінця літа.

Такий прогноз Шамрай назвала під час брифінгу в середу, 23 червня, повідомляє кореспондент видання MyCity.

Вона закликала громадян активніше вирішувати питання з вакцинацією, адже лише вона зараз може убезпечити людей від вірусу. Також Шамрай розповіла, що потрібно робити, щоб вакцинуватися цілим колективом з роботи.

Окрім цього, Шамрай вважає, що найбільш вразливим прошарком населення під час наступної хвилі коронавірусу будуть вагітні жінки.

«Четверта хвиля коронавірусу очікується. Наскільки швидко у громадян з’явиться позиція, що треба вакцинуватися, а це треба зробити дуже швидко. Особливо четверта хвиля буде важкою для вагітних жінок. Тому жінки, які планують у цей інтервал між двома щепленнями – 21-28 днів – повинні цим скористатися, і бути готовими до четвертої хвилі», — говорить Шамрай.

Що стосується термінів, то наступну хвилю очікують в кінці липня- на початку серпня. Вплинути на це, окрім іншого, може курортний сезон, коли люди масово їдуть відпочивати до моря та інших місць скупчення, де нечасто надягають захисні маски.

Нагадаємо, Шарай також розповіла, що останнім часом у Миколаєві більше почали фіксувати кишкові інфекції.