Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві та області обмежують рух вантажівок вдень через спекотну погоду

23 июня, 2021 14 :15

У зв’язку зі спекотними погодними умовами, на території Миколаївської області введено температурний режим. Рух вантажівок вдень буде обмежено.

Про це повідомили у патрульній поліції регіону

Зазначається, якщо температура повітря вдень сягає вище +28°С, рух вантажного транспорту, загальна вага якого становить більше 24 тон і фактичним навантаженням на будь-яку вісь більше ніж 7 тон, буде тимчасово обмежено на дорогах області.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби:

  • які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій,
  • які здійснюють пасажирські перевезення,
  • що перевозять вантажі у міжнародному сполученні, швидкопсувні, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.

Триватиме обмеження з 08:00 до 23:00.

Такі обмеження вводяться для збереження асфальтного покриття, яке за умов спекотної погоди, руйнується під вагою великовантажного автотранспорту.

Водіїв просять врахувати наведену інформацію при плануванні маршрутів.

Раніше повідомлялося, що в Києві з 20 червня обмежили  в’їзд для великовагового автотранспорту в місто у зв’язку зі спекою.

Крім цього, у Миколаївській обласній раді визначились де краще розташувати логістийний хаб-відстійник для великогабаритного транспорту. Робити його почнуть в наступному році.