Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині сільский голова завищив суму ремонту будинку культури та підробив документи

23 июня, 2021 19 :15

На Миколаївщині судитимуть колишнього Степківського сільського голову, який обвинувачується у розтрачанні бюджетних коштів та підробці документів.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Миколаївської області.

«Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього Степківського сільського голови, який обвинувачується у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та у службовому підробленні (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України)», — йдеться у повідомленні.

Як повідомив керівник окружної прокуратури Костянтин Щербак, у ході розслідування встановлено, що у 2019 році між Степківською сільською радою та приватним підприємством укладено договір підряду капітального ремонту приміщень сільського будинку культури.

Представник замовника — сільський голова, розтратив бюджетні кошти, підписав акт виконаних будівельних робіт, завищивши їх вартість та обсяги.

На підставі зазначеного документа на рахунок підприємства безпідставно перераховано за ремонтні роботи кошти у сумі понад 90 тис грн.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.