Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські стрибуни у воду підкорюють Європу

24 июня, 2021 10 :17

У перший змагальний день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, що розпочався  21-го червня у хорватській Рієці, збірна України здобула командне «золото».

Анна Арнаутова, Ксенія Байло, а також миколаївці Богдан Чижовський та Данило Коновалов у командних змаганнях піднялися на першу сходинку п’єдесталу, набравши у підсумку 285,85 бали, обійшовши німців (271,40) та росіян (269,05).

Другу нагороду континентальної першості зі стрибків у воду серед юніорів виборов Данило Коновалов, який у третій день змагань став срібним призером на 1-метровому трампліні, набравши у підсумку 480.60 бали. Ще один представник миколаївської школи Богдан Чижовський у фіналі посів 7 місце (425.05).

Наразі у скарбничці нашої збірної дві нагороди – «золото» та «срібло». Нагадаємо, що чемпіон Європи триватиме до 27 червня.