Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині понад 12 га лісу незаконно передали у комунальну власність: суд відмінив таке рішення

24 июня, 2021 19 :12

Господарський суд Миколаївської області визнав незаконними та скасував розпорядження Доманівської райдержадміністрації та наказ Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, якими протиправно було передано у комунальну власність землі державного лісового фонду.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Встановлено, що райдержадміністрацією та управлінням Держгеокадастру під час формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 89,9 га до їх складу незаконно було включено землі державного лісового фонду площею 12,3 га. Зазначені ділянки під виглядом земель сільськогосподарського призначення у 2018 році протиправно було передано у комунальну власність Прибузької сільської ради.

Внаслідок таких незаконних рішень органів влади, землі державного лісового фонду були вилучені зі складу земель, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Веселинівське лісове господарство», та припинено право державної власності на них.

Суд погодився з доводами прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі. Рішення суду забезпечить повернення ділянки площею 12,3 га до державного лісового фонду України.

Нагадаємо, суд постановив знести житловий будинок, який незаконно було побудовано на земельній ділянці державного лісового фонду у сосновому урочищі «Жовтневе» на березі Бузького лиману.