Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Під час ремонту басейну в «Зорі» планують не чіпати мозаїку на одній зі стін, щоб люди «могли доторкнутись до історії»

24 июня, 2021 16 :51

У Миколаєві тривають ремонтні роботи з відновлення чаші басейну спортивного комплексу «Зоря». Планується замінити плитку чаші басейну й підсилити його фундамент. З іншого боку, радянську мозаїку ну передній стіні чіпати не будуть, залишивши її як пам’ять для майбутніх поколінь.

Про це під час виїзного брифінгу на об’єкт розповів директор Управління капітального будівництва міської ради Олександр Поздняков, повідомляє MyCity.

«Ми обговорювали питання з мозаїкою, наскільки вона є культурною цінністю чи ні. Але наше бачення – залишити її на пам’ять для майбутніх поколінь, щоб вони бачили. Все-таки, будівля побудована у 60-і роки – я не можу точно сказати, коли була зроблена мозаїка – але вона відноситься ще до того старого часу, і нове покоління, яке займатиметься в басейні, зможе трішки доторкнутись до історії нашої країни, яка входила до складу іншої країни», — сказав Поздняков.

Що стосується робіт, які проводять зараз, то це, насамперед, підсилення чаші басейну та повна заміна кахельної плитки.

«Ми проводимо зараз ремонт чаші басейну. Якщо ви не знаєте, то чаша – це окрема будівля зі власним фундаментом. Тому ми його підсилимо, проведемо гідроізоляцію, випробування, і восени повинні відкрити басейн для використання містом», — додав директор.

Нагадаємо, басейн закрили для відвідувачів ще в 2018 році після технічної експертизи.