Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві хочуть провести капремонт спорткомплексу «Зоря»: за попередніми підрахунками для цього потрібно 55 млн гривень

25 июня, 2021 09 :44

У міської влади Миколаєва є плани з повної реконструкції спортивного комплексу «Зоря». За попередніми підрахунками, вартість робіт може скласти приблизно 55 мільйонів гривень.

Про це розповів віцемер та директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв, повідомляє кореспондент MyCity.

Нагадаємо, зараз управління капітального будівництва займається ремонтом чаші басейну. Під час робіт підсилять фундамент басейну й повністю оновлять кахель. На ці роботи витратять приблизно 4,7 млн гривень, а відкрити басейн хочуть вже восени.

Все ж, місто не проти провести капітальний ремонт всього комплексу, проте сума буде вже значно більшою.

«Розрахована вартість – 55 мільйонів гривень, але це без робочої документації. Найближчим часом ми укладатимемо договір на розробку документації, і тоді вже будемо точно знати вже точну цифру», — сказав Коренєв.

На його думку, в цьому випадку повинна допомагати держава.

«Я взагалі вважаю, що такі об’єкти мають підтримуватися державою, і ми подавали документацію на це, зараз розраховуємо на позитивне вирішення цього питання. Думаю, що найближчим часом будемо всі святкувати, що нам держава допомагає», — додав віцемер.

Зазначимо, раніше ми писали про те, що радянську мозаїку на одній зі стін планують залишити, як пам’ять для нащадків.