Комплекс «Острів звірів» у зоопарку Миколаєва обіцяють відкрити для відвідувачів восени, а житимуть там ягуари

24 июня, 2021 18 :08

Зараз на території Миколаївського зоопарку працюють над будівництвом так званого «Острова звірів» — локації, де у великих вольєрах житимуть хижі кішки. Планується, що спочатку у трьох вольєрах житимуть ягуари.

Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

«На сьогодні фактично вже побудована бетонна частина, здійснюється облицювання, частково ми працювали з фасадами, а зараз йде монтаж ферм. Ще роботи досить багато, дощі трошки нам перешкоджали, але будемо прискорюватись. Також збудують басейни для кішок, і поверх ферм сітка для безпеки, щоб кішки не вистрибували, ну і оглядовий майданчик», — розповів директор департаменту ЖКГ та заступник мера Миколаєва Сергій Коренєв.

Повна вартість робіт складає близько 22 мільйони, цьогоріч місто виділило приблизно 17 мільйонів.

Він також розповів, що проблем робітникам завдає тісне сусідство зі хижими тваринами, які живуть через сітку.

«Це взагалі небезпечна робота – працювати поряд з хижаками, коли ти працюєш, а поряд кішка на тебе ричить. Там у приміщенні проходять роботи зі штукатуркою й підлогою, і фактично роботи проходять поряд зі звірами, і це небезпечно», — додав віцемер.

Закінчити роботи Коренєв пообіцяв до осені 2021 року, а працівники зоопарку сподівають, що це станеться до приходу холодної погоди, щоб відвідувачі встигли подивитись на активність ягуарів, які там житимуть. Зазначимо, що кішок всього у вольєрах буде 5.

Згідно з проектом, так виглядатиме комплекс після закінчення робіт