Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині відкрили 15-ту поліцейську станцію

25 июня, 2021 18 :49

25 червня у Березанці відкрили поліцейську станцію, яка  буде обслуговувати 35 населених пунктів з чисельністю у понад 10 тисяч громадян.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

В  урочистому відкритті станції взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковник поліції Сергій Шайхет, його заступник — майор поліції Олексій Ляшенко, керівник Миколаївського районного управління поліції полковник поліції Олег Гудима, начальник відділення поліції №8 майор поліції Олексій Карпов, представники місцевої влади та актив громади.

За словами голови Березанської територіальної громади Валерія Хоміцького, добробут людей, у тому числі, залежить від стану правопорядку, тому, спільними із керівництвом районної та обласної поліції зусиллями, сьогодні відкрилась на території громади поліцейська станція із можливістю щоденного перебування там співробітника поліції. Він оперативніше реагуватиме на правопорушення та звернення мешканців Березанки та наближених сіл, а громадяни — отримуватимуть кваліфіковану допомогу чи консультацію.

Керівники поліції області ознайомились із умовами, в яких нестиме службу дільничний офіцер поліції: станція обладнана меблями, сучасною комп’ютерною технікою, доступом до мережі інтернет, а також забезпечені комфортні умови для спілкування громадян із поліцейським.

«Відкриття поліцейської станції, безумовно, має велике значення для місцевих мешканців. Відсьогодні я чекаю на всіх, хто потребує моєї допомоги, тут, за місцем розташування станції, аби у нашій громаді мешканці знали, що з будь-якого питання вони можуть до мене звернутись 24/7», — зазначив дільничний офіцер поліції Віктор Михайленко.

Керівник поліції області Сергій Шайхет подякував усім, хто долучився до реалізації проєкту, за співпрацю та додав, що це вже 15-та станція, яка запрацювала на Миколаївщині

«Переконаний, її відкриття є ще одним надважливим кроком до зміни системи взаємовідносин між населенням та поліцією, адже поліція стає ближчою до людей, які відтепер матимуть змогу на місці отримати вчасну та якісну поліцейську допомогу і послуги. Вдячний за підтримку представникам селищної ради, тож, не зупиняємось, а продовжуємо рух далі, задля забезпечення безпеки громадян», — зазначив Сергій Шайхет.

Нагадаємо, що у Миколаєві втретє взялися за розгляд справи екс-керівника Миколаївського міського управління УМВС України в області Олега Шевчука.