Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві почали розгляд справи щодо незаконного привласнення коштів комунального підприємства

25 июня, 2021 15 :08

У Центральному районному суді Миколаєва розпочали судовий розгляд обвинувального акту щодо директора ТОВ «А.», обвинуваченої у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна) КК України.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється під головуванням судді Світлани Гречаної.

Прокурор оголосила обвинувальний акт, відповідно до якого у травні 2018 року між ТОВ «А.» та Комунальним виробничим підприємством по організації харчування у навчальних закладах, в особі його колишнього директора Н., було укладено угоду про надання інформаційно-консультаційних послуг щодо тендерних закупівель.

Протягом серпня 2018 — лютого 2019 року, обвинувачена, яка на той момент очолювала ТОВ «А.», за попередньою змовою з колишнім директором КВП, склали та погодили кілька актів виконаних робіт щодо надання консультаційних послуг, після чого на рахунки ТОВ «А.» було перераховано 54 тис. гривень. При цьому, фактично послуги надані не були. Внаслідок зазначених дій, відповідно до обвинувального акту, КВП було завдано збитки на суму 54 тис. гривень.

Суд вирішив питання щодо порядку та обсягу дослідження доказів, зокрема, допит представника потерпілого, свідків, дослідження письмових доказів та допит обвинуваченої.

Після цього, суд приступив до допиту представника потерпілого. Останній просив визнати обвинувачену винною та стягнути з неї на користь Комунального виробничого підприємства по організації харчування у навчальних закладах, у відповідності до заявленого цивільного позову, завдану матеріальну шкоду у сумі 102 тис гривень.

На уточнююче питання щодо того, що заявлена у цивільному позові сума перевищує встановлені у ході досудового слідства збитки, надати чіткої відповіді не зміг та просив суд про надання часу для уточнення даних.

Суд, з урахуванням того факту, що представник потерпілого не був готовий в повній мірі до дачі показів, оголосив перерву до 11.00 год 17.08.2021 року.

Раніше повідомлялося, що господарський суд Миколаївської області відмінив передачу ділянки лісу у комунальну власність.