Миколаївські морпіхи перемогли у змаганнях на кращу снайперську пару

25 июня, 2021 16 :47

Снайпери 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського посіли перше місце у змаганнях на кращу снайперську пару.

Про це повідомляє пресслужба командування морської піхоти.

Так, протягом трьох днів на полігоні морської піхоти за звання кращого снайпера і кращої снайперської пари боролися представники військових частин та підрозділів підпорядкованих Командуванню морської піхоти. У ході змагань учасники виконували різноманітні вправи як в командному, так і індивідуальному заліку.

Захід бойової підготовки проводився у декілька етапів. Зокрема, під час першого дня, уточнювались завдання, умови виконання вправ тощо. Того ж дня морські піхотинці мали вийти у визначений район зайняти приховані позиції для виконання завдання.

За словами керівника змагань, саму ціль, в яку потрібно було влучити, снайперу вже вказували безпосередньо коли він був на позиції. Оцінювалось як виконання завдання, так і витрачений час.

У ході другого етапу, військовослужбовці змагалися у стрільбі на п’яти різних дистанціях. Морські піхотинці мали у своєму розпорядженні три хвилини на підготовку та п’ять хвилин на виконання вправи.

Основна мета змагань підвищення майстерності снайперів морської піхоти, обмін досвідом, відточення майстерності та розширення набутих знань, умінь і навичок. Протягом всього періоду учасники відпрацьовували тактичні вправи, бойову роботу снайперських пар за різних умов, орієнтування на місцевості.

Перемогу здобули снайперські пари 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, друге місце – 503 окремий батальйон морської піхоти, третє – 501 окремий батальйон морської піхоти. В особистому заліку кращим серед снайперів української морської піхоти став представник 503 ОБМП, а друге та третє місце за снайперами з 36 ОБрМП обрмп.

За результатами – три кращі снайперські пари, а також переможці особистого заліку були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Раніше повідомлялося, що миколаївські морпіхи  вручили матері загиблого побратима орден «За мужність» ІІІ ступеня.