Організатори розповіли, чого чекати миколаївцям від павільйону «Дім Європи» посеред Соборної площі

25 июня, 2021 15 :29

Уже відсьогодні, 25 червня і до 18 липня прямо на Соборній площі в Миколаєві функціонуватиме мобільний павільйон House of Europe (Дім Європи – прим.). Це – спеціальна програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою творчого та бізнесового обміну між українцями та жителями Європи.

Про програму роботи павільйону розповіли організатори, повідомляє MyCity.

Зазначимо, що House of Europe, це насамперед просвітницький та освітній проект, тому тут читатимуть лекції для миколаївців на різну тематику. Також представники «Дому Європи» проводитимуть консультації щодо європейських грантів, можливостей та професійного зростання, які пропонують різні інституції ЄС.

Окрім лекцій, тут обіцяють влаштовувати кінопокази різних стрічок й організовувати виступи місцевих виконавців – цим займатиметься місцева творча платформа MyART.

Працюватиме House of Europe з вівторка по неділю, починаючи з 12:00 і до пізньої ночі. Повний розклад лекцій та фільмів можна знайти на сайті програми.

Окремо нагадаємо, що офіційне відкриття платформи заплановане на 19:00, а вже о 20:00 на площі виступатиме відома українська реп-виконавиця Alyona Alyona. Вхід вільний.