Суд відправив до психлікарні мешканця Первомайська, який підпалив «Епіцентр»

25 июня, 2021 18 :03

Слідчим суддею Центрального районного суду Миколаєва Дмитром Тішком обрано запобіжний захід 38-річному мешканцю Первомайська, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст.115, ч.2 ст.194 КК України.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Нагадаємо, відповідно до матеріалів справи, 02.02.2021 року, близько 12.30 год, підозрюваний прибув до ТК «Епіцентр», що розташований у м. Первомайськ. Перебуваючи у відділі лакофарбових матеріалів, він взяв з полиці пляшку легкозаймистого розчинника, облив ним коробки з цим засобом, після чого підпалив пляшку та кинув її на полицю, через що виникла пожежа.

Внаслідок дій підозрюваного, вогнем було знищено близько 4 000 км.м площі приміщення торгівельного комплексу та товар, який там знаходився.

На виході з магазину, чоловік наніс сокирою тілесні ушкодження трьом співробітникам служби охорони комплексу, які намагались його затримати.

Прокурор оголосив клопотання про обрання щодо останнього запобіжного заходу у виді поміщення підозрюваного до медичного закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

В обґрунтування, окрім іншого, зазначав, що у відповідності до висновку КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської облради, підозрюваний страждає на психічне захворювання. Щодо нього рекомендовано застосування примусового заходу медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з суровим наглядом.

Сторони, окрім підозрюваного, не заперечували проти задоволення клопотання. Зловмисник, натомість, повідомив, що не страждає на будь-який психічний розлад. Підпал магазину він здійснив «з метою помсти особам, які створили в Первомайському районі організовану злочинну групу, яка має відношення до мережі супермаркетів «Епіцентр». Останні, за його словами, «причетні до масових вбивств людей, з метою торгівлі органами». Також він повідомив, що йому «відомо розташування місць масових поховань жертв цих осіб».

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Дмитро Тішко ухвалив обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді поміщення до медичного закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що унеможливлять його небезпечну поведінку.