Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські комунальники «покосили» молоді сакури в парку Юність

26 июня, 2021 16 :35

Миколаївські комунальники, які косили траву в парку Юність, мотокосами пошкодили нещодавно посаджені дерева сакури, а деякі знищили під корінь .

Про це повідомила жителька міста в групі «Зеленый Николаев» у Facebook.

За її словами, дерева на центральній алеї висадили дуже щільно, а комунальники були необачними тому мотокосами порушивши їм кору і камбій.

«Для чого в місті закуповують і висаджують саджанці? Щоб їх спотворити, побиті та висаджувати такі? Це далеко не єдиний випадок в місті», — задається питаннями місцева мешканка.

В свою чергу користувачі соцмережі радять місцянам написати заяву в інспекцію з благоустрою зі скаргою на пошкодження зелених насаджень.

«Напишіть таку скаргу на ім»я міського голови з вимогою притягнути осіб, які косили тут траву, а точніше, КП, де працюють ці особи, до відповідальності. Опублікуйте тут текст надісланої заяви, а коли надішлють відповідь — текст відповіді. Якщо замість покарання буде чергова відписка — тоді скаргу у вищестоячі органи», — зазначила Надія Паливода.

Нагадаємо, що у квітня в Миколаєві відбулася екологічна акція «Посади дерево». Працівники районних адміністрацій міста разом з небайдужими городянами розпочали масштабну висадку дерев.

Також читайте: В Миколаєві почали гинути кроновані дерева: активісти вимагають заборонити «варварську обрізку»