Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Транспортний колапс у Миколаєві: люди змушені йти пішки

26 июня, 2021 14 :29

Сьогодні, 26 червня, у Миколаєві городяні масово скаржаться та транспортний колапс в різних районах міста.

Затори  та ускладнений рух транспорту спостерігається в районі Варварівського мосту, на проспекті Героїв України і в Інгульському районі.

Жителька Миколаєва Наталія Бойченко написала, що їхала з мкр. Північного до Інгульського мосту дві години, але потім не витримала та пішла пішки.

«Величезний затор від Гвардійської і за міст, практично одні фури. Сказати, що я зла і мені жарко, це нічого не сказати. Величезна «подяку» нашому меру за бездіяльність, нашій поліції за те, що замість того, щоб регулювати рух, вони відпочивають, у них вихідний. А купа людей смажаться в задушливих маршрутках, в яких відкрите лише одне вікно, це в кращому випадку», — написала вона.

Також затори із самого ранку спостерігались на Варварівському мості, всі під’їзди до мосту (вул. Адміральська, вул. Пушкінська, вул. Нікольська) були заблоковані автомобільними  чергами. Проте наразі рух транспорту  контролює регулювальник.

У прес-службі САД в Миколаївській області «Преступности.НЕТ» повідомили, що сьогодні ремонтні роботи в Варварівці не ведуться.

«Розуміючи, що на вихідних збільшиться кількість транспорту, ремонтні роботи по Одеському шосе і вулиці Веселинівській зупинено. Підрядник весь тиждень працював в тому числі і вночі, і до вихідних дорожнє покриття виконано в першому шарі, щоб городяни і гості міста змогли без перешкод проїхати через Варварівку, — прокоментували ситуацію в Службі автодоріг в Миколаївській області.