Миколаївці масштабно відсвяткували «Олімпійський день 2021»

26 июня, 2021 17 :00

Сьогодні, 26-го червня, у Миколаєві відбувся всеукраїнській спортивний захід з нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

Про це повідомляє кореспондент MyCity.

Олімпійський день – це справжній ярмарок спорту та здорового способу життя, який щороку проходить у всіх регіонах України й збирає до купи усіх тих, хто працює на благо українського спорту.

Тож, свято спорту зібрало на головній площі міста майже 1000 учасників, а саме: дошкільнят, людей похилого віку, учнів загальноосвітніх закладів, студентів вишів, вихованців спортивних шкіл, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи, паралімпійців та людей з інвалідністю.

До відзначення Олімпійського дня долучилася начальниця управління у справах фізичної культури і спорту Бондаренко Ірина Олександрівна, секретар Миколаївської міської ради та голова регіонального відділення Національного олімпійського комітету в Миколаївській області Дмитро Фалько, начальник управління молоді та спорту ОДА Віктор Гінкул та заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, який від імені голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма привітав спортивну громаду міста з «Олімпійським днем» і побажав учасникам заходу сил, здоров’я, наснаги, нових звершень та перемог на благо  України.

Після урочистого параду-відкриття та вітального слова від вищезазначених почесних гостей  на учасників  чекала спортивна руханка від сертифікованого фітнес-тренера Ірини Сіренко та символічний забіг.

Спортсмени з інвалідністю пробігли приблизно 300 м,  вихованці дошкільних закладів 60 м, вихованці загальноосвітніх закладів 500 м, учнівська та студентська молодь разом з військовими 1000 м.