Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Інгульському районі місцеві влаштували смітник прямо біля власних будинків

27 июня, 2021 16 :46

У Миколаєві жителі приватного сектору влаштували смітник прямо біля власних будинків.

Відео сміттєзвалища опублікувала жителька Миколаєва в групі «Contact Center при Миколаївській міській раді» у Facebook.

Звалище сміття утворилося в Інгульському районі по вул. 5-а Інгульська. Місцеві мешканці прямо біля будинків накидали мішки з побутовим сміттям, купи трави, гілок та листя.

Користувачі соцмережі залишили багато гнівних коментарів під дописом. Люди обурені, що місцеві не хочуть платити за вивіз сміття, тому створюють «імпровізовані звалища».

«Для вивозу сміття в приватному секторі у кожного повинен бути свій бак,  або з сусідом навпіл, але навіщо? Це ж гроші платити треба, можна просто викидати незрозуміло де. Один викинув, другий подивився і собі теж, і так далі, і результат на обличчя. Теж саме і з будівельним і великогабаритним сміттям, який повинні вивозити самі жителі, але ж ні, краще наскладати і кричати чому не прибирається), — обурилася Олена Федорова.

Нещодавно голова адміністрації Інгульського району Ганна Ременнікова прокоментувала численні скарги жителів на стихійні смітники, що утворюються на різних вулицях району.

Нагадаємо, що завершився конкурс з обрання візників побутових відходів в 4 районах Миколаєва. Тверді побутові відходи із Корабельного району протягом 10 років вивозитиме комунальне підприємство «Обрій-ДКП». Інгульський та Центральний райони обслуговуватиме інше комунальне підприємство – «Миколаївкомунтранс».