Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Варварівку знову паралізувало заторами

27 июня, 2021 16 :47

Сьогодні, 27 червня, у Миколаєві на Варварівському мосту та у Варварівці знову виникли величезні затори.

Фото та відео транспортного колапсу люди викладають у соціальних мережах.

Причиною заторів стали дорожні роботи, які співпали з великою кількістю транспорту, який виїжджав на курорти і за місто. На відео з телеграм-каналу «Варварівка» видно, що великий потік транспорту зосереджений саме на мості та у Варварівці.

Як зазначив депутат Миколаївської міської ради Дмитро Січко на своїй сторінці в Facebook, через ускладнення руху, йому довелося стояти на під’їзді до Варварівки годину.

«Затор тягнеться до мосту через Терасну, люди годинами стоять на спеці без руху. І це не тільки сьогодні, а починаючи з п’ятниці ранку»., — написав він.

Нагадаємо, що вчора, 26 червня, городяні масово скаржаться та транспортний колапс в різних районах міста. Затори  та ускладнений рух транспорту спостерігається в районі Варварівського мосту, на проспекті Героїв України і в Інгульському районі.