Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Поліція розшукала двох хлопців, які зникли у Широкій Балці та Коблево

28 июня, 2021 10 :12

У неділю, 27 червня, близько 19:25 до поліції надійшло повідомлення про те, що з дачного будинку у мікрорайоні Широка Балка зник 6-річний хлопчик. Родичі намагалися деякий час знайти дитину самі, однак після того, як пошуки виявилися марними, звернулися до поліції.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Того ж дня, близько 20:05 до поліції Миколаївської області надійшло ще одне повідомлення про зникнення 7-річного хлопчика з території пляжу у курортному Коблевому.

До пошуків хлопчиків був задіяний увесь особовий склад поліції Миколаївського районного управління та сили, які здійснюють охорону публічного порядку на Чорноморському узбережжі під час курортного сезону, поліцейські ювенальної превенції, кінологи зі службовими собаками, спецпризначенці, оперативники Управління карного розшуку.

Правоохоронці почали ретельно обстежувати як територію дачного кооперативу, так і морське узбережжя.

Упродовж години хлопчики були знайденні Миколаївськими поліцейськими та передані батькам. Один грався у кущах, другий гуляв берегом моря.

Наразі їхньому життю нічого не загрожує.

Нагадаємо, що 6-річний Іван Рудик зник з дачного будинку, розташованого в кооперативі «Прибужжя» у Широкій Балці.