Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві відкрили Центр масової вакцинації від COVID-19

28 июня, 2021 11 :33

В Миколаєві відкрився Центр масової вакцинації від коронавірусу, який працюватиме на вихідних.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської ОДА Ігор Кузьмін.

Вакцинуватимуть людей на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги (вул. Шосейна 128) кожні вихідні з 9.00 до 17.00 

Головне:

Щеплення безкоштовні
Зробити їх можуть всі охочі в порядку живої черги
Пpи собі необхідно мати паспорт

Нагадаємо, що раніше Головний лікар КНП «Міська лікарня №1» Марія Грачова повідомляла, що Миколаєву не потрібен центр масової вакцинації.

Також зараза у Миколаєві вакцинують людей, що записалися до черги через портал або додаток «Дія». У першій черзі зараз вакцинують людей похилого віку, медпрацівників, освітян та військових.

Нагадаємо, нещодавно схожу думку про не потрібність відкриття центру масової вакцинації висловлювала начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, яка говорила, що Миколаїв – не таке велике місто, як Київ чи Одеса.

Зазначимо, що зараз в Україні центри масової вакцинації відкрили у Львові, Києві, Харкові, Одесі, Трускавці, Дрогобичі, Ізмаїлі, Чернівцях, Херсоні тощо. Загалом по країні у вихідні дні працюють понад 30 центірв.