Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Помер екскерівник МНС Миколаївщини Микола Поступальський

28 июня, 2021 16 :06

У понеділок, 29 червня, помер генерал-майор служби цивільного захисту у відставці Микола Іванович Поступальський, який до 2010 року перебував на посадах начальника управління, Головного управління МНС України в Миколаїській області.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Довідка ДСНС: Він народився 29 серпня 1952 року в селі Ново-Петрівка Братського району Миколаївської області. Після закінчення Львівського пожежно-технічного училища у 1972 році його направлено для подальшого проходження служби в розпорядження УВС Миколаївського облвиконкому. Із серпня 1972 року по січень 1974 року проходив службу на посаді начальника воєнізованої пожежної команди виправної установи ІН–316/93 УВС Миколаївського облвиконкому.

В січні 1974 року переведено для подальшої служби до відділу пожежної охорони в м. Миколаєві, де працював на посадах інспектора, старшого інженера, начальника відділення державного пожежного нагляду до липня 1985 року. У 1974 році вступив, а у 1979 році закінчив факультет заочного навчання Вищої інженерної пожежно-технічної школи МВС СРСР за спеціальністю «протипожежна техніка та безпека». З липня 1985 року по березень 1995 року проходив службу на посаді начальника загону технічної служби відділу пожежної охорони м. Миколаєва. З березня 1995 року по травень 1997 року – заступник начальника управління державної пожежної охорони УМВС України в Миколаївській області.

Микола Іванович 25 років очолював гарнізон оперативно-рятувальної служби Миколаївщини і завдяки його талановитому керівництву стрімко розвивалась матеріально-технічна база, виховувались справжні професіонали своєї справи, що забезпечило визнання регіонального гарнізону на рівні держави. Завдяки високому авторитету, наполегливій праці, невпинному бажанню вдосконалюватись і талановитому керівництву особовим складом Микола Іванович зміцнив фундамент пожежної справи та зростив паростки оновленої оперативно-рятувальної служби на терені нашого краю.

За період несення служби Микола Іванович неодноразово відзначався вищим керівництвом:

— у 1979 році медаллю “За безупречную службу” ІІІ ступеня;

— у 1984 році медаллю ІІ ступеня “За безупречную службу” МВД СССР, ювілейною медаллю Президіуму Верховної ради СРСР “60 лет вооруженных сил СРСР”;

— у 1988 році знаком “За отличную службу в МВД”; ювілейною медаллю Президіуму Верховної ради СРСР “70 лет вооруженных сил СРСР”;

— у 1989 році знаком “За безупречную службу” І ступеня;

— у 1991 році знаком МВС  СРСР “Лучшему работнику пожарной охраны”;

— у 1999 році “Почесним знаком МВС України “;

— у 2001 році Почесною грамотою МНС, пам’ятною медаллю ВРУ “Десять років незалежності”;

— у 2002 році відзнакою МВС України “Хрест Слави”

— у 2003 році орденом “За заслуги” ІІІ ступеня;

— у 2004 році орденом Української православної церкви “Преподобного Іллі Муромця” ІІІ ступеня, нагрудним знаком “Кращому працівникові пожежної охорони”;

— у 2006 році Почесною відзнакою МНС України;

— у 2007 році Грамотою МНС України;

— у 2009 році відзнакою МНС України “За відвагу в НС” ІІ ступеня, відзнакою “Знак пошани УМВС України  в Миколаївській області”

— у 2010 році відзнакою МНС України “За відвагу в НС” І ступеня;

— у 2010 році державною нагородою — орденом “За заслуги” ІІ ступеня, почесною відзнакою Миколаївського міського голови “За заслуги перед містом Миколаїв”;

— у 2015 році відзнакою Асоціації: орден “Честь і слава”.

Незважаючи на те, що Поступальський перебував на заслуженому відпочинку, справу свого життя не залишав ні на мить.  Обіймаючи посаду завідувача сектору гуманітарного розмінування управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Миколаївській області свій досвід передавав молодому поколінню рятувальників.

«Колектив Головного управління ДСНС України у Миколаївській області висловлює щирі співчуття родині Поступальського Миколи Івановича з приводу» тяжкої втрати. Нехай світла пам’ять завжди буде жити серед друзів, однодумців та колег», — йдеться у повідомленні.