Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У ВООЗ вважають, що через штам «Дельта» світ знову може охопити смертоносна хвиля коронавірусу

28 июня, 2021 16 :47

Всесвітня організація охорони здоров’я цими вихідними зафіксувала найменшу кількість нових випадків коронавірусу в світі з лютого, але застерегла, що варіант Delta, який зараз присутній у 92 країнах, може стати причиною нової смертоносної хвилі в країнах від Індонезії до Росії.

Про це пише УП із посиланням на британську газету The Guardian

На тлі масової вакцинації в заможних країнах епідемія пішла на спад. Так, у більшості європейських країн кількість інфікованих, госпіталізованих й померлих від коронавірусу людей суттєво знизилася до минулорічних показників, тому деякі держави ЄС послаблюють карантин.

«Незважаючи на це Німеччина вже закрила кордони для громадян Португалії, оскільки там понад 70% нових випадків вже припадає на «Дельту». Також у декількох регіонах Іспанії, зокрема в Каталонії, вже зареєстровано 20% випадків зараження новим штамом. Фахівці прогнозують, що «Дельта» може стати домінуючим штамом в регіоні протягом двох-чотирьох тижнів», — пише видання.

Аналогічна ситуація очікується і в Греції вже до середини серпня. Країні влітку може знадобитися введення суворих локальних обмежень в районах з низьким охопленням населення вакцинацією, де спостерігатиметься різкий ріст заражень.

Нагадаємо, штам «Дельта» також зафіксували і в Україні.