Збірна України у надскладному матчі перемогла Швецію і вперше вийшла до ¼ фіналу Євро

30 июня, 2021 00 :53

Збірна України з футболу зіграла проти Швеції у 1/8 фіналу Чемпіонату Європи, де перемогла з рахунком 2:1.

Матч почався для українських футболістів доволі складно – шведи більше контролювали м’яч та створювали небезпечні моменти. Все ж, незважаючи на це, першими забили саме українці. На 27-ій хвилині після передачі Андрія Ярмоленка забив сильним ударом з лівої Олександр Зінченко.

Та збірна Швеції змогла зрівняти рахунок ще до кінця першого тайму – на 43 хвилині після удару Еміля Форсберга та рикошету від захисника збірної України м’яч влетів у ворота Григорія Бущана. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Другу половину активніше розпочали гравці збірної Швеції. Лише Форсберг двічі влучав у каркас воріт: одного разу в штангу, а наступного – в поперечку.

З іншого боку, в штангу влучили і гравці збірної України, коли Сидорчук був дуже близьким, щоб вивести українців уперед. Саме з рахунком 1:1 і закінчився основний час гри.

Уже в екстратаймі, на 99-ій хвилині шведи залишились у меншості, коли захисник Маркус Даніельссон дуже грубо зіграв проти Артема Бєсєдіна. Останнній так і не зміг продовжити матч.

Артем Довбик, який вийшов на заміну останнім, приніс перемогу збірній України, коли на останній хвилині екстратайму забив з передачі Зінченка.

Україна перемагає з рахунком 2:1 і вперше у своїй історії виходить до чвертьфіналу Євро, де зіграє проти Англії. Поєдинок відбудеться в Римі.