Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Транспортний колапс: в Миколаєві вдень заборонять проїзд габаритному транспорту

28 июня, 2021 15 :07

В Миколаєві терміново намагаються вирішити проблему з транспортним хаосом в центрі, який паралізував рух автотранспорту. В місті утворились кількагодинні, кількаметрові автомобільні корки.
Миколаївський виконком в телефонному режимі прийняв рішення заборонити проїзд габаритному транспорту з 6.00 до 20.00 на ділянці дороги М-14 та Н-24 в межах Миколаєва, починаючи з 28.06.21. на строк проведення ремонтних робіт. Відтак дозволяється рух лише вночі. Також в районі Гур’ївки організують понтонну переправу і збільшать кількість регулювальників на вулицях в Миколаєві.

Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім у себе на сторінці в Facebook.

«Ситуацію з підпалом техніки підрядної фірми, яка виконує ремонтні роботи у Варварівці, я розцінюю — як теракт проти жителів Миколаївщини та наших гостей. Тому що ремонтні роботи повинні були закінчитись о 9 ранку, проте саме через це зараз ми знову маємо значні пробки. Повідомляю, що наразі ми зробили ряд кроків для вирішення ситуації із транспортом», — зазначив Віталій Кім

  • По-перше, ми звернулись до влади міста з пропозицією заборонити в’їзд в Миколаїв великовантажному транспорту з 6.00 до 20.00 на ділянці дороги М-14 та Н-24 в межах Миколаєва, починаючи з 28.06.21. на строк проведення ремонтних робіт. Сьогодні відповідне рішення було прийнято міським виконкомом.
  • По-друге, за допомогою народного депутата Ігоря Копитіна ми звернулись до Генерального Штабу із проханням зробити понтону переправу в межах села Гур’ївка. Отримали на це попередньою згоду.
  • По-третє, особисто спілкувався із головою патрульної поліції області, було прийнято спільне рішення, що будуть виведені додаткові сили патрульних на дороги для регулювання транспорту. Також ми очікуємо на десятьох працівників Укртрансбезпеки для посилення контролю за великоваговим транспортом.
  • По-четверте, вже мав розмову із керівництвом Морського порту, вони пішли на зустріч та погодились обмежити рух транспорту із порту до вечора.

«Також звертаюсь до перевізників із проханням налаштувати свою логістику таким чином, щоб ваш транспорт рухався виключно вночі. Стосовно цього я вже спілкувався із крупними експедиторами, вони готові йти нам на зустріч. Прошу вибачення за незручності, проте інтереси громадян для мене у пріоритеті», — розповів губернатор.

28 червня в неділю на Варварівському мості утврились автомобільні корки до самого Нечаяного. Постійно оновлюється.

Нагадаємо, зранку в Миколаєві традиційно організувався транспортний колапс, через ремонт дороги, який відбувається на Варварівського мосту.

Вчора, 27 червня, через автомобільні корки люди вимушені були йти пішки.

Невідомі вночі спалили техніку, яка ремонтує дорогу на Варварівському мосту.