Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські правоохоронці тричі допомогли доставити до лікарню дітей, яким раптово стало зле

29 июня, 2021 10 :48

Через затори на дорогах міста, миколаївці тричі зверталися до правоохоронців по допомогу у швидкому транспортуванні дітей до лікарні.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Перший випадок стався вдень 28 червня. У Миколаївському районі поблизу с. Весняне до наряду поліцейських сектора реагування патрульної поліції відділення поліції №5 сержанта поліції Андрія Драгуновського та капрала поліції Руслана Фархадова, які забезпечували тепловий контроль проїзду великогабаритних автомобілів у місто, за допомогою звернувся чоловік.

Він повідомив, що в салоні його авто перебуває семирічна онучка, у якої через хворобу відбулось різке підвищення температури тіла (до 40 градусів).

Чоловік попросив правоохоронців допомогти йому доправити дитину до лікарні, оскільки через ускладнений ремонтом дороги рух йому це зробити якнайшвидше було неможливо.

Не гаючі ні хвилини, поліцейські допомогли супроводити транспортний засіб із хворою дівчинкою до дитячої лікарні. Невдовзі її  передали медикам для надання необхідної допомоги.

Другий випадок стався надвечір. 3-річного хлопчик вкусила собака і він, стікаючи кров’ю, потребував термінової допомоги медиків. Ті самі поліцейські, які супроводили дівчинку до лікарні, допомогли батьку швидко доставити сина до медзакладу.

Також пізно вночі до правоохоронців надійшов виклик про те, що у 6-річного хлопчика висока температура та він почав задихатися. Окрім цього, в дитини є проблеми із легенями.

Екіпаж сектора реагування патрульної поліції відділення №5 у складі заступника начальника капітана поліції Артура Зомера та двох поліцейських — старших сержантів поліції Олександра Найдича і Ігоря Моргунова взяли на борт матір із дитиною і домчали до лікарні.

В усіх випадках дітей оперативно доставили до лікарні, де медики їм надали кваліфіковану допомогу.

Нагадаємо, що через ремонтні роботи на ділянці дороги М-14 та Н-24 в межах Миколаєва із 28 червня обмежено рух великогабаритного транспорту. Обмеження діють з 06:00 до 20:00.