Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Тим, хто знайде підпалювачів дорожньої техніки у Миколаєві, обіцяють 5 млн гривень

29 июня, 2021 11 :10

Засновник компанії «Автострада» Максим Шкіл пообіцяв 5 млн гривень тому, хто розкриє усі обставини підпалу дорожньої техніки та затримає замовника злочину.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

Голова компанії додав, що за останні місяці це не перший випадок псування майна фірми.

«За останні місяці на групу компаній «Автострада» було скоєно декілька спроб залякування, шляхом підпалу, спочатку асфальтобетонних заводів, а 28.06 в місті Миколаїв дорожньої техніки. Всі ці протиправні дії розцінюю виключно як погроза і залякування особисто мене як власника. Ті хто це робить не розуміє одне, що ці дії я буду пам’ятати завжди, поки не настане момент справедливості і покарання! Щодо техніки — вона вся застрахована», — повідомив Максим Шкіл.

Також він звернувся до громадян, які можуть допомогти розкрити підпали в Черкасах та Миколаєві і пообіцяв за це грошову винагороду:

  • 500 000 гривень за інформацію по виконавцям злочинів ( контактні особи +380 67 599 93 56, 102, відділення поліції Миколаївської та Черкаської області);
  • 2 000 000 гривень за розкриття виконавців і організатора;
  • 5 000 000 гривень за розкриття та затримання замовника!

«Для тих хто обрав шлях не здорової конкуреції якістю та вмінням працювати, а підлі та підступні методи бандитських 90-х, можу сказати одне — вами будуть займатись 24/7 поки всіх не затримають, там ми подивимось на ваш героїзм!  Переконаний — це буде скоро», — додав засновник «Автостради».

Нагадаємо, що вночі 28 червня невідомі особи кинули «коктейлі Молотова» у дорожню техніку, яка ремонтувала Варварівський міст. Внаслідок цього асфальтоукладчик вдалося врятувати, а дорожній фрейзер згорів.

Поліція встановила, що до цього причетні троє осіб та відкрила кримінальну справу за ознаками ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу».