Миколаївський нацгвардієць виборов дві нагороди на кубку Південного регіону України з жиму штанги лежачи

29 июня, 2021 19 :22

Офіцер військової частини 3039 виборов два перших місця в кубку Південного регіону України з жиму штанги лежачи.

Про це повідомляє пресслужба військової частини.

Цими вихідними в Миколаєві пройшов Кубок Південного регіону України з жиму штанги лежачи. У змаганнях взяли участь військовослужбовці військових частин, представники МВС, ДСНС, силових структур та учасники бойових дій.

Спортсмени показали свої навички в жимі лежачи. Гвардієць військової частини 3039 старший лейтенант Дмитро Сабін, виступав у відкритій категорії та серед представників силових структур у ваговій категорії 105+кг.

«Перша спроба ‒ 160 кг. Друга спроба у 170 кг не зайшла. На третю спробу 170 взяв. Думав, буде краще, але все одно ж добре. Буду і надалі тренуватися і здобувати призові місця», ‒ зазначив Дмитро.

Три спроби та бажане перше місце серед найважчих учасників змагання подолавши вагу у 170 кг. І нарешті два кубка в руках у нацгвардійця за перше місце у ваговій категорії “105+” та перше місце у “абсолютній першості”.

«Здивували військовослужбовці. По-перше, своєю фізичною формою. Наприклад, Національна гвардія України, 36-та окрема бригада та 299-та бригада тактичної авіації виставили дійсно сильних спортсменів, котрі навіть на помості серед спортсменів можуть завойовувати призові місця», ‒ розповів керівник Миколаївської міської федерації пауерліфтингу Сергій Палієнко.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві влаштували фотоекспозицію та презентували книгу присвячену участі старшини Віталію Марківу у звільненні Слов’янська.

Крім цього, миколаївські гвардійці приступили до нагляду за порядком в курортній зоні та місцях масового відпочинку у Коблево.