Під Миколаївською прокураторую понад півсотні мітингарів вимагають покарати депутата райради за стрілянину через земельну ділянку

29 июня, 2021 11 :36

Під стінами Миколаївської обласної прокуратури у вівторок, 29 червня, понад 50 осіб влаштували мітинг проти «депутатського свавілля». Люди вимагають чесного розгляду справи, стосовно нещодавньої стрілянини на Миколаївщині.

Про це повідомляє кореспондент MyCity з місця подій.

Мова йде про стрілянину, яка сталася у селі Новоінгулка в Миколаївській області через «земельне питання». За попередньою інформацією, конфлікт стався через спірні земельні питання між двома групами громадян, в ході якого почалась стрілянина. Поранення отримали двоє чоловіків, 30-ти и 53-х років, із обох сторін конфлікту. Потерпілі були доставлені до лікарні з вогнепальними пораненнями у ноги.

 

У винуватця конфлікту, депутата районної ради від «Слуги народу» Олександра Воротинцева вилучили карабін.За словами мітингарів, зброя депутата була не зареєстрована.

Одного із учасників конфлікту, Куйбар Леоніда, правоохоронці узяли під варту за замах на вбивство. Митингуючі стверджують, що ця людина не була провокатором стрілянини і, навпаки, зазнала травм і є жертвою, але чомусь наразі знаходиться за гратами. А депутат Воротинцев, який, за словами обурених громадян, є винуватцем конфлікту, зараз знаходиться під нічним домашнім арештом. Крім цього, в районі його називають «смотрящим».

Понад 50 осіб зібралися під стінами прокуратури із плакатами «Депутатський мандат – не індульгенція» та «Куйбар Леоніда підстрелили, а потім кинули за грати».

Мітингарі проти депутатського свавілля та вимагають справедливого розгляду справи і звільнення постраждалого Куйбар Леоніда з СІЗО.