Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

По пр. Богоявленському у Миколаєві демонтують 14 незаконних рекламних конструкцій

29 июня, 2021 12 :49

На пр. Богоявленському у Миколаєві продовжується демонтаж великих рекламних конструкцій – білбордів. У вівторок, 29 червня, планується знести 14 незаконних рекламних щитів.

Про це розповів директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

«Ми неодноразово зверталися до рекламщиків, щоб вони самостійно прибрали незаконні конструкції. Сьогодні вже вийшла техніка департаменту ЖКГ. Ми складемо борди на узбіччі, щоб рекламщики змогли оперативно забрати свої конструкції. А якщо не встигнуть або не схочуть забирати, ми потім централізовано це приберемо», — повідомив голова департаменту.

Демонтаж відбувається по пр. Богоявленському від вул. 365-ї Стрілкової дивізії до вул. Космонавтів. Усі борди, які не встигнуть знести сьогодні, будуть прибирати завтра. Усього в планах знести 14 рекламних конструкцій.

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві демонтували дві незаконні «наливайки»: біля університету ім Сухомлинського, іншу на Проспекті Героїв України.

Крім цього, у сквері «Трояндовий» на вулиці Соборній прибрали 8 сітілайтів.