Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві морські авіатори відпрацювали десантування на воду та надання медичної допомоги

29 июня, 2021 15 :11

У Миколаєві, під час проведення льотної зміни, екіпажі АН-26, Мі-14 та Мі-8 тренувалися десантуватися на воду та вдосконалювали навички з техніки пілотування.

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України.

Морські авіатори відпрацьовували варіанти пошуку й надання невідкладної допомоги особі, що «зазнала лиха», під час якого спеціалісти рятувально-пошукової десантної групи десантувались на воду штурмовим способом, та проводили його евакуацію пошуково-рятувальним вертольотом, через підйомом рятувальною лебідкою.

У свою чергу, екіпажі вертольотів та літака провели тренування із пошуку підводного човна умовного противника різними способами.

«Такі тренування відбуваються в бригаді на постійній основі, адже фахівці та інструктори пошуково-рятувальних й парашутно-десантних служб, льотний склад повинні постійно відточувати свої навички та відпрацьовувати завдання різного рівня складності, – розповів заступник  командира бригади з МПЗ – керівник польотів у пілотажній зоні майор Родіон Козаков. – Екіпажі на відмінно виконали контрольні польоти та продемонструвавши злагодженість у діях».

За словами інструкторів, підготовка спеціалістів РПДГ процес складний й довготривалий. Головне завдання таких підрозділів – це саме пошук, надання допомоги й порятунок тих, хто зазнав «лиха» у будь-який спосіб, на будь-якій території.

 «Десантування спеціалістів парашутним або безпарашутним способом, евакуація вертикальним способом, кожна ситуація має свої умови, від того і залежить рішення, у який спосіб проводити рятувальну операцію, яке рішення приймати групою»,  – розповідає начальник РПДГ морської авіаційної бригади лейтенант Євген Дрьомін.

Раніше повідомлялося, що миколаївські спецпризначенці  провели нічні навчання та десантувалися в глибокий тил противника.

Окрім цього, в Чорному морі розпочалися  військові навчання Sea Breeze 2021. Цього року братиме участь у навчаннях рекордна кількість військових із 30 країн.