Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В США розробили маску, яка здатна виявляти COVID-19

29 июня, 2021 22 :37

Вчені з Гарвардського університету і Массачусетського технологічного інституту розробили прототип маски для обличчя, яка здатна виявляти коронавірус (COVID-19) протягом 90 хвилин.

Про це повідомляє New Atlas.

На масці прикріплений біосенсор, який можна активувати, натиснувши на кнопку.

Після активації датчик випускає невелику кількість рідини, зволожує висушені молекули в датчику, які, в свою чергу, можуть аналізувати краплі від дихання людини, що носить маску.

Сенсор показує результат приблизно через 90 хвилин.

Відзначається, що розробка такого типу датчиків почалася ще кілька років тому. Раніше їх застосовували для виявлення зараження вірусами Ебола і Зікі.

«Ми хотіли зробити внесок у глобальні зусилля по боротьбі з коронавірусів, і у нас з’явилася ідея інтегрувати цю технологію в маску для обличчя», — сказав учений Луїс Соетксен.

В даний час дослідники шукають комерційних виробників, зацікавлених в масовому виробництві лицьових масок для виявлення COVID-19.

Нагадаємо, що декілька стран відкрили свої кордони для вакцинованих туристів. Серед них Єгипет, Франція, Албанія, Таїланд, Іспанія та інші.