Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У ВООЗ розповіли, як захиститися від коронавірусу «Дельта»

29 июня, 2021 16 :32

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ)надала рекомендації щодо захисту від штаму коронавірусу «Дельта». Обов’язковими залишаються носіння масок та дотримання соціальної дистанції.

Про це повідомляє «Коронавірус інфо» у Telegram-каналі.

Зокрема, ВООЗ закликала вакцинованих людей продовжувати дотримуватися правил індивідуального захисту від інфікування штамом COVID-19 «Дельта»:

  • носити маску;
  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • перебувати у провітрюваних приміщеннях;
  • дотримуватися гігієни рук;
  • уникати скупчення людей.

«Люди не можуть почуватись у безпеці лише тому, що вони отримали дві дози. Їм все ще потрібно захищатися», — пояснила помічник генерального директора ВООЗ з питань доступу до ліків та медичних виробів Маріангела Сімао.

Нагадаємо, експерт ВООЗ з реагування на біологічні загрози Наталія Виноград заявила, що новий штам коронавірусу «Дельта» передається усього за 5-10 секунд. Якщо перебувати протягом цього часу поряд із зараженим, то є висока ймовірність захворіти COVID-19 з ризиком важкого протікання.

Нагадаємо, що нещодавно в Україні зафіксували штам коронавірусу «Дельта», який є найбільш заразним зсеред інших. 

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що варіант Delta, який зараз присутній у 92 країнах, може стати причиною нової смертоносної хвилі в країнах від Індонезії до Росії.