Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські гвардійці минулого тижня затримали понад 40 правопорушників

30 июня, 2021 09 :08

Нацгвардійці військової частини 3039 протягом минулого тижня виконували завдання у складі піших та автомобільних патрулів з охорони громадського порядку в 3-ох районах міста Миколаєва та курортній зоні с. Коблево.

Про це повідомляє пресслужба в/ч 3039 Нацгвардії України.

Військовими нарядами було виявлено та передано працівникам Національної поліції 38 осіб за адміністративні правопорушення та 3 особи за підозрою у вчиненні злочинів:

  • одну особу за статтею 185 (крадіжка);
  • одну особу за статтею 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту);
  • одну особу за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Повернуто майна на суму 9 800 грн, вилучено наркотичних речовин — 5 гр.

Так, 26 червня під час патрулювання Центральному району міста Миколаєва, військовий наряд гвардійців звернув увагу на громадянина, який прискорив ходу та виглядав знервовано коли побачив гвардійців. Під час поверхневого огляду у чоловіка було виявлено згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору ймовірно наркотичного походження. На місце була викликана слідчо-оперативна група. Чоловіка передали працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Раніше повідомлялося, що миколаївські патрульні під час патрулювання Інгульського району виявили чергового «закладчика». У хлопця вилучили 9 згортків із наркотиками та LSD.