Миколаївських посадовців притягли до відповідальності за виписування премій самим собі

29 июня, 2021 18 :51

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за два тижні склало та направило до суду 99 адміністративних протоколів. Потрапили до поля зору і Миколаївські посадовці.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Так, стосовно Олександра Бондара, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баштанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено два протоколи за те, що він сам собі встановив премії та надбавки за інтенсивність праці.

Стосовно того ж замого порушення було складено 10 протоколів на Людмилу Ганус, заступника начальника управління – начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Березанського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Окрім цього, через несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані складено два протоколи щодо колишнього начальника управління Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області Віталія Власенко та начальника Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області Леоніда Корчагіна.

Раніше повідомлялося, що за 2020 рік доходи ексголови облради Вікторії Москаленко становили більше двох мільйонів гривень.