Прокуратура повернула із незаконного користування понад 24 га лісу

30 июня, 2021 09 :56

Господарський суд в Миколаївській області задовольнив два позови Миколаївської обласної прокуратури  та скасував права комунальної власності на земельні ділянки загальною площею 68,7 га.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Встановлено, що Головним управлінням Держгеокадастру у 2019 році було передано у комунальну власність Широколанівській сільській раді з метою подальшого розташування громадських пасовищ дві земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 68,7 га. Водночас, у межі цих земель протиправно включено 2 лісові ділянки загальною площею 24,2 га.

Розпорядження землями лісогосподарського призначення відбулось без дотримання передбаченої законодавством процедури вилучення їх у постійного користувача – державного підприємства «Веселинівське лісове господарство» та за відсутності відповідного рішення Кабінету Міністрів України.

Вказане стало підставою для звернення обласною прокуратурою з позовами до суду, які задоволені у повному обсязі.

Реагування прокуратури забезпечить повернення державі земель лісового фонду загальною площею 24,23 га та можливість використання їх в подальшому за цільовим призначенням – відтворення та збереження лісів.

Раніше повідомлялося, що Господарський суд Миколаївської області  повернув державі земельну ділянку у лісі, яку незконно передали до комунальної власності.