У міськраді Миколаєва думають над тим, щоб платити центральним ЗМІ для популяризації міста

30 июня, 2021 13 :44

У міській раді Миколаєва незадоволені тим, що центральні українські телеканали та інші великі ЗМІ нібито мало говорять і показують про Миколаїв. Тепер у місті думають над тим, щоб платити великим телеканалам.

Про це розповів перший заступник мера Миколаєва Віталій Луков під час брифінгу для журналістів, повідомляє кореспондент MyCity.

Як приклад Луков навів міські регати. Зі слів заступника, Миколаїв – єдине місто України, де щотижня проходять регати, але центральні телеканали чомусь на це не звертають увагу.

«Якщо в якомусь невеличкому місті на Дніпрі проходить якась невеличка регата, про це говорять усі центральні ЗМІ, а коли відбуваються такі глобальні речі в Миколаєві, чомусь ми цього не чуємо. Нам потрібно, мабуть, буде трошки змінити, можливо, політику. Може навіть потрібно буде виділяти окремі кошти на рекламу на центральних каналах», — допустив Луков.

Зазначимо, що під час брифінгу Луков також розповів, що через складні політичні відносити між Україною та Республікою Білорусь Миколаїв разом зі європейськими партнерами на деякий час «поставили на паузу» процедуру закупівлю нових лізингових автобусів та тролейбусів до міста.