Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Прокуратура вимагає звільнити ділянку біля автовокзалу, яку незаконно намагаються збудувати

1 июля, 2021 09 :47

Господарським судом Миколаївської області відкрито провадження у справі за позовом Окружної прокуратури міста Миколаєва про скасування державної реєстрації права оренди, припинення права оренди та повернення земельної ділянки площею 1400 кв м, розташованої поблизу міжміського автовокзалу у Миколаєві.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

З’ясовано, що Миколаївською міською радою суб’єкту господарювання було надано в оренду зазначену земельну ділянку для благоустрою та обслуговування зелених насаджень без права забудови.

По закінченню терміну дії договору оренди земельну ділянку орендар не повернув, натомість, в порушення законодавства та без належних на те правових підстав до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено зміни в частині продовження дії договору оренди. Всі ці незаконні дії спрямовані на протиправне будівництво на вказаній ділянці комерційного об’єкту.

Крім того, за фактом протиправних дій державного реєстратора щодо незаконного продовження дії договору оренди внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365-2 КК України.

Нагадаємо, що у державну та комунальну власність повернуто 4 земельних ділянок загальною площею майже 1 га вартістю 3,8 млн грн, які знаходяться на узбережжі Чорного моря в межах зон відпочинку «Коблеве» та «Рибаківка».