Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Провал каналізаційного колектору на Флотській визнано надзвичайною ситуацією

1 июля, 2021 11 :50

Комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала ситуацію по вул. Флотська надзвичайною.

Про це повідомляє КП «Миколаївводоканал».

«Те, що можливо було зробити силами та фінансами підприємства ми зробили. На місце цілодобово чергують бригади каналізаційної мережі, проведено тимчасову мережу по перекачуванню стічних вод. Для заміни зруйнованої ділянки необхідно більше 3,5 млн.гривень. Фахівцями було підготовлено пакет документів для винесення питання на комісію ТЕБ та НС питання щодо виділення коштів з міського бюджету, — повідомив директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.

Нагадаємо, що внаслідок аномальних злив, збільшення об’єму стічних вод призвело до проваль, які стались 16-18 червня на бетонному самоплинному колекторі діаметром 600 мм. Враховуючи його технічний стан, колектор пошкоджено газовою корозією та абразивними частинами стічних води, 24-25 червня зруйнувалась частина колектору протяжністю більше 400 метрів.

Для недопущення затоплення затоплення приватних домоволодінь та забруднення навколишнього середовища організовано перекачування стоків.

Підприємство самостійно впоралось зі значними проблемами спричиненими зливами і лише критична ситуація, що склалась потребує уваги та допомоги від міської влади.

«Колектор по вул. Флотська аварійний по всій протяжності, а це більше 2 кілометрів. Також на межі працює каналізаційна насосна станція №22 (КНС22). ЇЇ ресурс вичерпано, обладнання та несуча конструкція пошкоджені. КНС22 перекачує стічні води з мкр. Північний і у випадку її зупинки ми отримаємо проблеми витікання стічних вод на поверхню. Це те, що обов’язково необхідно врахувати та планувати заміну поки не трапилась біда», — йдеться у повідомленні.

Зараз підприємство очікує на рішення Державної комісії ТЕБ та НС для укладення договору з підрядником для спрощеної процедури, це близько 10 днів замість декількох місяців.

Працівники КП «Миколаївводоканал» працюють над заміною 400 метрів труби по вулиці Флотська.