Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві відбулися показові польоти українських та іноземних військових в рамках навчань Sea Breeze 2021

1 июля, 2021 15 :50

У Миколаєві в рамках українсько-американського навчання «Сі Бриз — 2021» військові авіатори держав-учасників та партнерів НАТО  продемонстрували зразки техніки та елементи пілотажу для представників засобів масової інформації.До виконання завдань у повітрі були задіяні засоби морської, армійської авіації,  Повітряних Сил Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Королівства Великої Британії.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю командування ВМС ЗСУ.

Керівники багатонаціонального навчання від української та американської сторони у супроводі менторів особисто перевірили роботу повітряного компоненту «Сі Бриз — 2021».

Пілоти штурмових винищувачів Су-27 та СУ-25 у складі пар продемонстрували присутнім відпрацювання тактичних елементів з імітацією ураження наземних цілей. Після чого, літак АН-26 виконав політ на гранично малій висоті з метою маскування від засобів ППО умовного противника та разом з літаком Ан-2 здійснив десантування авіаційних рятувальників парашутно-десантних груп. В свою чергу, багатоцільові вертольоти-амфібії берегового базування МІ -14, у складі пари, разом з безпілотним літальним апаратом «Bayractar TB-2» провели імітацію розвідки сил і засобів противника.

«Наразі триває фаза злагодження підрозділів, які беруть участь у навчанні «Сі Бриз — 2021», відповідно компоненти відпрацьовують спільні тактичні вправи задля підвищення взаємосумісності, перед початком активної фази», — зазначив керівник українсько-американського навчання «Сі Бриз — 2021» від України капітан 1 рангу Олексій Доскато.

Зазначається, що вперше за історію навчань серії «Сі Бриз» у повітряному компоненті взяли участь винищувачі королівських ВМС Британії EF-2000 Tayphone та нещодавно отримані, в рамках міжнародного співробітництва між Україною та Туреччиною, безпілотні літальні апарати «Bayractar TB-2».

Загалом, захід супроводжувався демонстративними польотами авіації Військово-Морських Сил, Повітряних Сил Збройних Сил України, Великої Британії та Державної прикордонної служби України.

Керівник від США, капітан 1 рангу Стюарт Бауман відзначив, що навчання серії «Сі Бриз» з кожним роком підвищують свій рівень та складність проведення. Не стали виключенням і цьогорічні навчання.

Усі відпрацювання тактичних елементів в небі відпрацьовувалися за стандартами та процедурами Північноатлантичного Альянсу.

Нагадаємо, що українсько-американські військові навчання Sea Breeze 2021 розпочалися 28 червня в Чорному морі. Цьогоріч в навчаннях братиме участь найбільша кількість країн-учасниць за всю історію: понад 30 держав спрямують близько 5 000 військовослужбовців, 32 корабля, 40 літальних апаратів, 18 загонів спеціального призначення та водолазних груп.