Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

За пограбування та розбійний напад на пенсіонерку двох чоловіків з Миколаївщини засудили до 9 років

1 июля, 2021 15 :14

За підтримання публічного обвинувачення Березнегуватського відділу Баштанської окружної прокуратури Березнегуватський районний суд визнав винними двох раніше судимих жителів смт Березнегувате за фактом скоєння розбійного нападу на 74-річну жінку  (ч. 3 ст. 187 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

У ході судового розгляду прокурором доведено, що 15 лютого 2021 року двоє чоловіків у стані алкогольного сп’яніння, віком 32 та 47 років, вибивши вхідні двері, проникли до будинку жінки, та погрожуючи застосуванням насильства, заволоділи грошовими коштами в сумі 9500 грн, золотими виробами та бойовими нагородами.

Частину викрадених коштів зловмисників програли в онлайн казино.

Надані стороною обвинувачення докази суд визнав достатніми та допустимими та прийняв рішення про обґрунтованість висунутого обвинувачення.

Так, 29 червня  2021 року, рішенням суду чоловіків було визнано винними у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді 9 років та 6 місяців та 9 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що двох одеситів, які приїхали в смт Криве Озеро та пограбували місцевого мешканця, засудили до 8 та 9 років позбавлення волі.