Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Соборній площі Миколаєва з’являться триметрові декоративні літери й «куб»-МАФ для продажу їжі та напоїв, — результати конкурсу

1 июля, 2021 13 :00

Робоча група з питань розгляду пропозицій щодо організації дозвілля на Соборній площі в Миколаєві визначилася із переможцем. Ним стало підприємство «Інвест-сіті груп», яке обіцяє не лише продавати їжу та безалкогольні напої посеред площі, але й прикрасити її декоративними літерами.

Рішення про переможця ухвалили члени комісії більшістю голосів у четвер, першого липня, повідомляє кореспондент MyCity.

Як розповів голова комісії й перший заступник мера Віталій Луков, всього на розгляд обрали 6 варіантів організації дозвілля (мова йде про конструкції, де підприємці продаватимуть охолоджувальні напої та певну їжу – прим. кор.).

Пізніше міська рада провела опитування у соціальних мережах на визначення кращого варіанту. Виявилось, що людям найбільше сподобались два проекти. Перший пропонував установити на площі невеликий МАФ, а поряд побудувати високу конструкцію з різнокольоровими вітражами, яка б захищала відвідувачі від спеки та дощу. Також на проекті можна побачити декоративні конструкції у вигляді лисків.

Другий проект, який набрав багато голосів, розуміє під собою також встановлення МАФу, але у вигляді кубу. Як додав Луков, форма кубу нібито дуже пасує Соборній площі з її квадратною плиткою.

Та головна родзинка проекту полягає не в кубі, а великих літерах – до 3,2 метрів у висоту. Ці літери будуть волого та термостійкі й антивандальні. Всього літер буде 7 або 8, і з них складуть певну фразу – комісія поки не обрала, яка вона буде – та відомо, що починатись вона буде зі «МИ». Серед варіантів: «Ми сила», «Ми разом», «Ми місто», де «МИ» означатиме «Миколаїв».

Планується, що крізь високі літери люди зможуть проходити, наче через арку.

Саме такий варіант найбільше сподобався членам комісії, і за нього вони пізніше проголосували. Також члени комісії додали, що літери потрібно буде розфарбувати у кольорах нового бренд-буку Миколаєва.

Як пізніше додали підприємці, які пропонували такий варіант, стоятиме конструкція цілорічно, а встановити її хочуть протягом наступних двох місяців, тобто до початку вересня.

Зазначимо, що однією з головних умов конкурсу було те, щоб на площі за жодних умов не продавали алкоголь, не смажили їжу на вогні тощо.