Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Корабельному районі Миколаєва триває ремонт котельні «Миколаївоблтеплоенерго»

1 июля, 2021 17 :12

У Корабельному районі тривають роботи з модернізації потужної котельні по вул. Самойловича, 42.

Про це повідомляє ОКП «Миколаївобленерго».

Реконструкція відбувається в рамках проєкту Світового банку, за яким минулоріч у Миколаєві було реконструйовано 3 районні котельні на вул. Спортивній, 1К, Білій, 71 та проспекті Героїв України, 72,

Наразі тривають роботи на котельні по вул. Самойловича, 42 у Корабельному районі Миколаєва.

«Ми націлені на результат. Перше: якісні послуги для абонентів. Друге: економія енергоносіїв — природного газу, електроенергії і води. Третє: зниження витрат на обслуговування котельної. Проведені минулоріч заходи з модернізації трьох районних котельних показали, що вони є вкрай ефективними та потрібними як місту, так і підприємству. Ми маємо зрозуміти, що котельні, яким по 40-50 років потребують оновлення. Над цим ми і працюємо», — розповів директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

На сьогодні вже виконано наступні роботи:

  • встановлено сучасну систему хімводопідготовки та автоматичного підживлення тепломереж;
  • встановлено мережеві та котлові насоси;
  • змонтовано три теплообмінники;
  • монтуються залізобетонні канали для трубопроводів обв’язки;
  • виконані фундаменти для встановлення сучасних котлів та газових пальників.

«Загалом на цій котельні передбачається заміна двох котлів КВГМ- 20 на два нові газові водогрійні котли фірми «Viessmann» типу Vitomax D HW, тепловою потужністю 23,3 МВт, кожен з пальниками німецької фірми «Еlсо». Також, на даному об’єкті передбачається заміна пальників і автоматики для існуючого газового котла ПТВМ- 30 ст. №1, установка перетворювачів частоти датської фірми «Danfoss» на двигуни існуючих димососів і вентилятора подання повітря для котла ПТВМ- 30 ст. №1, заміна мережевих насосів на німецькі насоси фірми «Wilo» з частотними перетворювачами, установка сучасної системи водопідготовки, заміна трубопроводів, запорно-регулюючої арматури і установка системи управління котельною», — додав Микола Логвінов.

Загальне приєднане навантаження котельної — близько 50 Гкал в годину.

Раніше повідомлялося, що рахунки «Миколаївоблтеплоенерго» заарештували через борги, а робота підприємства заблокована.

Крім цього, з початку 2021 року миколаївці заборгували «Миколаївоблтеплоенерго» 9,4 млн гривен за послуги теплопостачання.