Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У ДЖКГ не знають про руйнування дюкеру у Варварівці, проте обіцяють, що підрядник все виправить

1 июля, 2021 14 :21

Перший заступник директора департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради Олександр Брижатий заявив, що не знає про проблеми з бетонною основою дюкеру у мікрорайоні Варварівка. Все ж, чиновники обіцяють, що підрядник у будь-якому випадку виправить всі проблемні ділянки.

Про це Брижатий сказав у коментарі виданню MyCity.

«Роботи по дюкеру досі продовжуються, тобто угода не закрита і кошти до кінця не сплачені. Всі моменти, які виникають у процесі пусконалагоджувальних робіт та будівництва – підрядник їх враховує та виправляє», — сказав Брижатий.

Олександр Брижатий

Нагадаємо, раніше в одному з телеграм-каналі з’явилось відео та фото, на якому автори зафіксували руйнування бетонної основи дюкеру в одному місці.

Сам дюкер, до слова, поки не здали в експлуатацію.

Як відомо, у Миколаєві дюкер для забезпечення водою мікрорайону Варварівка урочисто запустили у листопаді минулого року. На його будівництво було витрачено 74 мільйони гривень. Однак через вісім місяців споруда почала руйнуватися.

Варто зазначити, що дюкер у мікрорайоні Варварівка ще не зданий в експлуатацію, очікується, що це відбудеться в середині літа. У звязку з цим, роботи з підключення води в будинки містян ще не розпочиналися.