Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У кінці робіт з реконструкції Соборної площі там встановлять нові декоративні лавки біля кубів з деревами, — Брижатий

3 июля, 2021 11 :16

Лавки, які зараз встановлені на Соборній площі, — не останні. Пізніше там обіцяють встановити ще місця для сидіння.

Про це у коментарі MyCity розповів перший заступник директора ЖКГ міської ради Миколаєва Олександр Брижатий.

Зазначимо, що у проекті реконструкції площі вказано, що на ній повинні бути декоративні лавки «Зірка», а також ще двох видів лави. Нині на Соборній встановили лише один з видів лав – звичайну.

 

Зі слів Брижатого, за інші лави ніхто не забув. Вони кріпитимуться навколо деяких діж з деревами, що вже є на площі. Планується, що нові лави з’являться в кінці реконструкції, але коли це станеться – поки невідомо.

«Ще не всі лавки встановлені. Будуть додаткові, які стоятимуть навколо діжок з деревами. Бачите, на найближчих двох кубах з деревами, на них є місця для кріплення. Тобто на деяких кубах по периметру встановлять ще лавки. Їх встановлять у процесі закінчення робіт», — відповів Брижатий.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що невдовзі на Соборній площі Миколаєва з’являться триметрові декоративні літери й «куб»-МАФ для продажу їжі та напоїв.