Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Луков вважає, що Миколаїв більше виграє від того, що Соборну площу досі не здали в експлуатацію

1 июля, 2021 15 :21

У міській владі Миколаєва не бачать проблем у тому, що Соборну площу, реконструкцію якої розпочали ще у 2019 році, досі не здали в експлуатацію. Більше того, чиновники вважають, що Миколаїв від цього більше виграє, ніж програє.

Таку думку висловив перший заступник мера Миколаєва Віталій Луков, повідомляє кореспондент MyCity.

«Введення в експлуатацію – це юридичний документ. Тоді ми мали б огородити її. Причиною не введення в експлуатацію може бути скарга якогось жителя. І що, все місто буде чекати, об’єкт буде обгороджений рік чи два? Штучно можна затягувати будь-який об’єкт. Якщо це не несе небезпеку для життєдіяльності людини, і порушення фінансів, все інше можна затягувати скільки завгодно. Ніякої небезпеки для миколаївців немає», — пояснив Луков.

Він додав, що зараз підрядник – одеська компанія «Пік-Строй» — не отримав повну оплату за свою роботу, тому він сам зацікавлений у переробці всіх проблемних місць.

Луков також намагався пояснити, що нічого страшного в довготривалій реконструкції немає, проте місто не зацікавлене, щоб її постійно затягували.

«Може, це й добре що площу ми поки не здали в експлуатацію. Я поясню: тому що у нас є можливість доробити спокійно. Тобто у нас не закінчений договір з підприємцем, не сплачені всі гроші, і він якоюсь мірою прив’язаний, сам зацікавлений закінчити цей об’єкт якісно. Якби ми лише бігли, щоб швидше прийняти і ввести в експлуатацію. […] Краще довше на таких великих об’єктах – я не кажу, що це краще… щоб ви (журналісти – прим. кор.) не чіплялися до слів. Це не краще… В деяких моментах це не програш, якщо є довготривале введення в експлуатацію. Головне – наслідки щоб не було ніяких…», — говорить перший заступник.

На конкретне запитання, чи виграє місто від такого тривалого процесу вводу в експлуатацію, Луков відповів:

«Звичайно! Треба дивитися плюси й мінуси. Ось де більше плюсів, значить ми так і повинні робити, зберігши букву закону, верховенство права й безпеку наших громадян».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що невдовзі на Соборній площі Миколаєва з’являться триметрові декоративні літери й «куб»-МАФ для продажу їжі та напоїв.

Ще раніше MyCity показувало стан Соборної площі під час дощів. Плачевний стан. Все ж, нещодавно стало відомо, що підрядник почав переробляти проблемні ділянки площі — де раніше збиралася вода.