Луков вважає, що Миколаїв більше виграє від того, що Соборну площу досі не здали в експлуатацію

1 июля, 2021 15 :21

У міській владі Миколаєва не бачать проблем у тому, що Соборну площу, реконструкцію якої розпочали ще у 2019 році, досі не здали в експлуатацію. Більше того, чиновники вважають, що Миколаїв від цього більше виграє, ніж програє.

Таку думку висловив перший заступник мера Миколаєва Віталій Луков, повідомляє кореспондент MyCity.

«Введення в експлуатацію – це юридичний документ. Тоді ми мали б огородити її. Причиною не введення в експлуатацію може бути скарга якогось жителя. І що, все місто буде чекати, об’єкт буде обгороджений рік чи два? Штучно можна затягувати будь-який об’єкт. Якщо це не несе небезпеку для життєдіяльності людини, і порушення фінансів, все інше можна затягувати скільки завгодно. Ніякої небезпеки для миколаївців немає», — пояснив Луков.

Він додав, що зараз підрядник – одеська компанія «Пік-Строй» — не отримав повну оплату за свою роботу, тому він сам зацікавлений у переробці всіх проблемних місць.

Луков також намагався пояснити, що нічого страшного в довготривалій реконструкції немає, проте місто не зацікавлене, щоб її постійно затягували.

«Може, це й добре що площу ми поки не здали в експлуатацію. Я поясню: тому що у нас є можливість доробити спокійно. Тобто у нас не закінчений договір з підприємцем, не сплачені всі гроші, і він якоюсь мірою прив’язаний, сам зацікавлений закінчити цей об’єкт якісно. Якби ми лише бігли, щоб швидше прийняти і ввести в експлуатацію. […] Краще довше на таких великих об’єктах – я не кажу, що це краще… щоб ви (журналісти – прим. кор.) не чіплялися до слів. Це не краще… В деяких моментах це не програш, якщо є довготривале введення в експлуатацію. Головне – наслідки щоб не було ніяких…», — говорить перший заступник.

На конкретне запитання, чи виграє місто від такого тривалого процесу вводу в експлуатацію, Луков відповів:

«Звичайно! Треба дивитися плюси й мінуси. Ось де більше плюсів, значить ми так і повинні робити, зберігши букву закону, верховенство права й безпеку наших громадян».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що невдовзі на Соборній площі Миколаєва з’являться триметрові декоративні літери й «куб»-МАФ для продажу їжі та напоїв.

Ще раніше MyCity показувало стан Соборної площі під час дощів. Плачевний стан. Все ж, нещодавно стало відомо, що підрядник почав переробляти проблемні ділянки площі — де раніше збиралася вода.