Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Одеситам, яких звинувачують у вбивстві жінки на Аляудах, продовжили запобіжні заходи

1 июля, 2021 20 :39

У Центральному районному суді Миколаєва триває судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням 29-річного громадянина В. у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених п.6 ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 КК України та 21-річних чоловіка та дівчини, обвинувачених за ч.4 ст.187 КК України. Усі троє є мешканцями м.Одеси.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Зазначене провадження розглядається колегією суддів у складі Світлани Скрипченко, Івана Дірка під головуванням Сергія Медюка.

Нагадаємо, 21-річні хлопець та дівчина обвинувачуються у розбійному нападі, а 29-річний чоловік також і у вбивстві 35-річної мешканкиМикрлаєва, з якою він познайомився у соціальній мережі. Подія сталася вночі 1 серпня 2018 року на узбережжі р.Інгул в районі вул. 2-га Набережна в м.Миколаєві.

У судовому засіданні вирішувалось питання щодо продовження строків дії запобіжних заходів щодо обвинувачених.

Захисник обвинуваченого В. просила суд змінити запобіжний захід щодо її клієнта на більш м’який, посилаючись на його позитивні характеристики, тривалий час перебування під вартою, недоведеність стороною обвинувачення ризиків.

Захисники інших обвинувачених просили змінити обрані раніше запобіжні заходи на домашній арешт у визначений період доби, в обґрунтування посилались на наявність міцних соціальних зв’язків їх підзахисних, необхідність працевлаштування, належну процесуальну поведінку.

Дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, суд ухвалив продовжити строки тримання під вартою щодо 29-річного громадянина В., стосовно інших обвинувачених продовжити запобіжні заходи у виді цілодобового домашнього арешту з зобов’язанням носити електронний засіб контролю.

Зазначимо, що у травні 2021 року суд ухвалив такі самі запобіжні захоли усим фігурантам цієї справи.