Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві відбудеться масштабний забіг з перешкодами Race Nation

2 июля, 2021 15 :13

Цієї суботи, 3 липня, в Миколаїві відбудеться масштабний спортивний забіг з перешкодами Race Nation.Близько 650 любителів екстриму, долаючи страх, будуть випробовувати свої сили й витривалість. Учасники заходу підкорять 20+ складних конструкцій на трасі від 3 до 5 км.

Про це повідомляють організатори.

Цьогоріч команда організаторів Race Nation сконструювала серію нових перешкод, серед яких одна з найекстремальніших – каскад. Проте захід розрахований і на початківців. Боротися за лідерство у змаганнях вони зможуть, обравши дистанцію 3 км та 15+ перешкод. Для досвідчених спортсменів діє пакет ELIT, який за складністю проходження максимально наближений до європейських стандартів.

«Ми повністю замінили старі перешкоди, збільшили прохідну можливість кожної з них вдвічі. На сьогодні у нас спроєктовані та реалізовані одні з найкращих перешкод у Східній Європі», – повідомив організатор Race Nation Юрій Подлєсний.

Крім того, на заходах Race Nation безпека та якість проходження траси та всіх перешкод завжди контролюється суддею, маршалом та командою організаторів. Враховуючи карантинні обмеження, забіг Race Nation 3 липня відбудеться з урахуванням усіх стандартів проведення масових спортивних заходів.

Забіг в Миколаєві – це третій захід Race Nation у 2021 році. Перший забіг ознаменувався київською локацією – мототрек «Пирогово», на якій вперше організатори адаптували спеціально спроєктовану трасу, включаючи 10+ перешкод, для дітей 7-13 років. Також в планах Race Nation в цьому сезоні провести забіги ще в Буковелі, Одесі, Дніпрі, Львові та Вінниці.

Забіг стартуватиме з Соборної площі о 9:00. Відбуватиметься він хвилями через кожні 20 хвилин. Орієнтовний кінець заходу — 14:00.

У разі додаткових запитань звертайтеся за цим номером телефона – 0932823653