Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Ціна на землю із відкриттям ринку зростатиме до 10% щорічно, — Мінфін

2 июля, 2021 17 :35

Ціна на землю з відкриттям ринку зростатиме на 7 – 10% щороку, що пов’язано, зокрема, зі світовими тенденціями цін на продовольство.

Про це міністр агрополітики Роман Лещенко розповів під час години запитань до уряду у Верховній Раді, — інформує «Економічна правда».

Він зазначив, що з розрахунків Мінагрополітики, вартість гектару сільськогосподарського призначення становить біля 50 тис грн за гектар.

«Що стосується вартості, за нашими оцінками, зростання буде близько 7-10% щороку. Оскільки українські землі є недооціненими, але є ринкові фактори, які впливають на зростання ціни», – розповів він.

Серед таких факторів – рекордне зростання ціни на світових ринках на сільгосппродукцію. «Відповідно, ми маємо переконання, що ціна буде поступово зростати», – додав Лещенко.

За його словами, це «не означає, що громадяни України мають поспішати розпоряджатися майном, адже ми маємо переконання що земля є найкращим депозитом, та буде поступово зростати у ціні, приносити дохід від орендної плати».

Минулоріч, додав Лещенко, оренда в країні зросла на 16% і продовжує зростати.