Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Патрульні дозволили в’їзд до Миколаєва з боку Одеси пустим вантажівками і тим, що везуть пошту й швидкопсувні продукти

2 июля, 2021 12 :21

Керівництво патрульної поліції Миколаївської області ухвалило рішення про те, щоб дозволити в’їзд до міста пустим вантажівкам і тим, що везуть швидкопсувні продукти чи пошту.

Про це повідомляє «Суспільне: Миколаїв».

Нагадаємо, ще з 28 червня у Миколаєві діють обмеження щодо в’їзду на територію міста великовантажного транспорту: з 06:00 ранку до 20:00 вечора в’їжджати до міста вантажівкам заборонено.

Через це сьогодні біля в’їзду до Миколаєва зі сторони Одеси зібрались водії фур. Вони погрожували, що перекриють трасу, якщо рішення не змінять.

«Другого червня зранку керівництвом управління патрульної поліції Миколаївської області було прийнято рішення пропускати на в’їзді зі сторони Одеси вантажні транспортні засоби, які не завантажені, тобто пусті, також вантажні засоби, які перевозять швидкопсувні товари, та які перевозять пошту. Дане рішення було прийняте, щоб зменшити навантаження на в’їзді в місто», – розповів речник патрульної поліції Миколаївської області Віталій Душко.

Рішення не остаточне, може змінюватися з огляду на ситуацію. За словами Душка, якщо утворяться затори, рух вантажного транспорту знову припинять.