Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині відкрили ще одну поліцейську станцію

4 июля, 2021 09 :35

У Новомар’ївській сільській об’єднаній територіальній громаді, що на Вознесенщині, запрацювала поліцейська станція. Це вже 16 станція, яку відкрили на Миколаївщині.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Дільничні офіцери поліції Євген Миколайович Команівський та Анатолій Анатолійович Козинний цілодобово на зв’язку із мешканцями 26 сіл, де проживає понад 5 тис. громадян.

Саме на плечах дільничних офіцерів поліції лежить відповідальність за безпеку людей на ввіреній території. А, завдяки підтримці громади, поліцейські відтепер мають необхідне оснащення та умови роботи.

Поліцейська станція знаходиться у с. Новомар”ївка, вул. Данила Галицького, 15.

Контакти дільничних офіцерів поліції:

  • Команівський Євген Миколайович (096) 150 79 02;
  • Козинний Анатолій Анатолійович (096) 723 36 63.

Відкриваючи поліцейську станцію, начальник ГУНП в Миколаївській області полковник поліції Сергей Шайхет зазначив, що робота дільничних – це результат рівня довіри населення до поліції.

«Тепер це ваша громада, ви стали її частиною, на вас покладені відповідальні обов’язки захищати і піклуватись про неї – робіть це з честю», — зазначив Сергій Шайхет.

Наразі поліцейські станції працюють вже у 16-ти населених пунктах Миколаївщини.

Раніше повідомлялося, що у Березанці відкрили поліцейську станцію, яка  буде обслуговувати 35 населених пунктів з чисельністю у понад 10 тисяч громадян. Це була ювілейна, 15 станція.